Kontrast:

Sukces podczas AMP w narciarstwie alpejskim

Złoto i brąz zdobyły nasze studentki w Akademickich Mistrzostwach Województwa Opolskiego w narciarstwie. Zawody rozegrano na stoku w Czarnej Górze. Wśród kobiet najlepsza była Natalia Wrona, a brązową medalistką została Nikola Duda. Wśród mężczyzn na 4. miejscu uplasował się Sebastian Toczek.

Nasi zawodnicy zdobyli także puchary podczas Family Cup, 3. miejsce Sebastiana Toczka i złoty medal Natalii Wrony. Grupa studentów AZS PWSZ Nysa startuje pod opieką mgra Marcina Dykty, wykładowcy w Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej. Pan Marcin, również co roku startuje w mistrzostwach. Tym razem zajął 4. miejsce, a w Family Cup 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej.

REKRUTACJA na studia:  77 4474849