Kontrast:

KontaktyAkademik, stypendia, zapomogiWsparcie studentów niepełnosprawnychWirtualna UczelniaDziekanatyPlatforma edukacyjnanKlasa

Samorząd Studencki

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczególną lekturą, z wyjątkowym przesłaniem, bo przybliżającą czytelnikom problemy osób z niepełnosprawnościami i zawierającą wiele podpowiedzi oraz wskazówek na temat zachowań wobec tych osób.

„Praktyczny poradnik savoir-vivre wobec osób niepełnosprawnych” to bardzo cenna publikacja, po którą warto sięgnąć, aby nie czuć się niezręcznie w obecności osób niepełnosprawnych oraz wiedzieć jak pomóc, gdy o to poproszą.
Poradnik został napisany i opublikowany w Stanach Zjednoczonych, przetłumaczony na język polski i zaadaptowany do warunków polskich przez Biuro Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych z przeznaczeniem do szerokiego, bezpłatnego rozpowszechniania.


Nasza postawa, zachowania, postępowanie wobec osób z niepełnosprawnościami - zależą wyłącznie od nas...

Jak radzić sobie w niełatwych sytuacjach? ...z pewnością pomoże załączona publikacja.Zachęcamy Państwa do zapoznania się z lekturą!

Biuro Pomocy Materialnej i Obsługi Osób Niepełnosprawnych
PWSZ w Nysie


Do pobrania:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018   
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK