aktualnościkursy cisco ccna >>kurs ccna securitytryb i metodologia prowadzenia kursówlaboratoriarekrutacja i ceny kursów w semestrze letnim roku akademickiego 2010/2011zespółkontakt

2011.10.27 Trzeci semestr Cisco CCNA Exploration (Switching)


27 października 2011 r. odbędzie się spotkanie organizacyjne w związku z rozpoczynającym się trzecim semestrem Cisco CCNA Exploration (Switching).
Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 w sali 1 H, ul. Marcinkowskiego 6-8.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!


2011.06.10 Rekrutacja na semestr II kursu Cisco CCNA Exploration


Informujemy, że w lipcu 2011 uruchamiamy II semestr kursu CCNA Exploration - Protokoły i koncepcje routingu

 • Semestr zaznajamia ze sposobem działania oraz zasadami projektowania i konfiguracji protokołów routingu zarówno typu wektora odległości (RIP w obu wersjach, EIGRP) jak i stanu łącza (OSPF)

 • kurs będzie się odbywał w trybie zaawansowanym (40 godzin zajęć)

 • zajęcia rozpoczną się 7 lipca i potrwają do 29 lipca

 • zajęcia bedą się odbywać w czwartki i piatki w godzinach 16.20 – 21 w budynku H PWSZ.

 • cena kursu bez zmian, jak w cenniku

 • warunkiem uczestniczenia jest wcześniejsze ukończenie kursu CCNA Exploration – Podstawy sieci komputerowych. (W dowolnej certyfikowanej CISCO Networking Academy)

 • zgłoszenia przyjmujemy do 30 czerwca 2011 włącznie. Osoby zgłaszające się na kurs prosimy o pobranie i przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: akademiacisco@pans.nysa.pl . Formularz można również złożyć w sekretariacie - Gmach Główny ul. ul. Chodowieckiego 4 p. 211.

 • Zajęcia rozpoczną się w kwietniu albo też w maju.

2011.03.07 Rekrutacja na kurs Cisco CCNA Exploration


Informujemy, że nadal przyjmujemy zapisy na kolejna edycję kursów CCNA Exploration

 • zgłoszenia na kurs CCNA Exploration nadal napływają

 • dlatego tez przedłużamy okres przyjmowania zgłoszeń i będziemy je przyjmować jeszcze do 16 kwietnia 2011 włącznie. Osoby zgłaszające się na kurs prosimy o pobranie i przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: akademiacisco@pans.nysa.pl . Formularz można również złożyć w sekretariacie - Gmach Główny ul. ul. Chodowieckiego 4 p. 211.

 • Zajęcia rozpoczną się w kwietniu albo też w maju.


2011.02.13


Informujemy, że przyjmujemy zapisy na kolejna edycję kursów CCNA Exploration

 • Zajęcia rozpoczną sięw marcu 2011r i będą odbywały się w Nysie w trybie zaocznym lub wieczorowym (w zależności od zadeklarowanych preferencji) w laboratoriach H-1 i H-3.

 • Zajęcia będą prowadzone w grupach: zaawansowanej (30 godzin zajęć/moduł) i początkującej (70 godzin zajęć/moduł). Kurs obejmuje 4 moduły. Zajęcia obecnej edycji kursu będą prowadzone w semestrze letnim obecnego oraz w semestrze zimowym kolejnego (2011/2012) roku akademickiego. Zapisy na każdy moduł będą prowadzone w sposób niezależny, choć planując swoje kształcenie należy uwzględniać zależności, jakie występują w materiale poszczególnych modułów (szczegóły w opisie kursu) . Planujemy przeprowadzenie kursów w następującym porządku:

  moduł 1. Podstawy sieci - marzec i kwiecień 2011
  moduł 2. Protokoły routingu - maj i czerwiec 2011
  moduł 3. Przełączanie w sieciach LAN i sieci bezprzewodowe - październik i listopad 2011
  moduł 4. Sieci WAN - grudzień2011 i styczeń 2012

 • Planujemy ponadto uruchomienie intensywnego kursu wakacyjnego w lipcu 2011 obejmującego moduły 3 i 4 CCNA Exploration

 • Zgłoszenia przyjmujemy do 6 marca 2011 włącznie. Osoby zgłaszające się na kurs prosimy o pobranie i przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: akademiacisco@pans.nysa.pl . Formularz można również złożyć w sekretariacie - Gmach Główny ul. ul. Chodowieckiego 4 p. 211.

 • Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zgłoszenie się minimum 12 osób.

 • Zajęcia rozpoczną się 11 marca br. lub w momencie, kiedy zbierze się wystarczająca liczba chętnych. Przed początkiem szkolenia skontaktujemy się z każdą zgłoszoną osobą i poinformujemy o terminach rozpoczęcia zajęć i warunkach uczestnictwa

2011.02.09


Zakończyła się 1 edycja kursu Cisco CCNA Exploration prowadzonego w ramach programu studiów Informatyki Stosowanej PWSZ w Nysie.

Opracowanie merytoryczne: dr inż. Janusz Dudziak,   
projekt i opracowanie graficzne:
PiotrDudek@pans.nysa.pl, AdamDudek@pans.nysa.pl.