Kontrast:
Biuro Karier i Badania Rynku Pracy

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

Biuro Karier PWSZ w Nysie zaprasza do skorzystania z pomocy ekspertów współpracujących z Uczelnią w ramach działań:

  • Spotkania eksperckie z zakresu zarządzania jakością
    Specjalistyczne porady w dziedzinie zarządzania jakością w różnych sektorach gospodarki, bezpieczeństwa informacji oraz wdrażania innowacji w przedsiębiorstwach. Możliwe jest zorganizowanie szkolenia dla większej grupy osób lub konsultacje indywidualne.

  • Doradztwo zawodowe oraz pomoc w tworzenia dokumentów aplikacyjnych
    W ramach doradztwa zawodowego będziesz mógł określić swoje mocne strony i obrać właściwą ścieżkę rozwoju zawodowego. Skonsultujesz także swoje dokumenty aplikacyjne i przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej.

  • Pomoc przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PWSZ w Nysie to innowacyjny program wspierania biznesu, w którym za jedyne 250 złotych miesięcznie można przetestować i rozwijać swój pomysł na firmę poprzez prowadzenie własnej działalności gospodarczej. To także pomoc ekspertów w zakresie prowadzenia firmy oraz pozyskiwania funduszy na inwestycje.
Więcej informacji pod linkiem: www.aip.pwsz.nysa.pl

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK