Kontrast:

KontaktAktualności wydziałowePracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk Technicznych - ARCHITEKTURA

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Projekty iluminacji studentów architektury

W minionym tygodniu odbyły się kolejne zajęcia z przedmiotu „Iluminacja Formy Architektonicznej”, które są przygotowaniem do wyboru specjalności architektura światła na kierunku architektura PWSZ w Nysie. Studenci mieli możliwość czynnego projektowania i realizacji form przestrzennych wraz z ich iluminacją. To bardzo ważny temat związany z badaniem zachowania się światła w aspekcie projektowania architektonicznego.

Efekt oświetleniowy na powierzchniach refleksyjnych, iluminacja zróżnicowanych fakturowo powierzchni, wykorzystanie odbicia jako formy pośredniej iluminacji, mieszanie barw - to narzędzia pracy projektanta. Budowanie nastroju oświetleniowego w przestrzeni publicznej, czy we wnętrzu to jeden z tematów zajęć. Już niebawem zajęcia wykorzystujące mapowanie światła i video w "pracowni wirtualizacji procesu projektowego".

Wydział Nauk Technicznych - kierunek architektura, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:   
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK