Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Technicznych - zarządzanie i inżynieria produkcji

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Zarządzanie jakością w kontekście koncepcji Przemysłu 4.0

Kontrola jakości i jej wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa to analiza Pana inż. Pawła Kmiecika z Ondrstroj przedstawiona w trakcie spotkań.

12.05.2022 odbyło się spotkanie z przedstawicielami Ondrstroj w Auli PWSZ w Nysie, ul. Obrońców Tobruku 7. Panowie Ing.  Pawel Kmiecik Vedouci UŘJ / QC Manager i Główny Ekonom Inż. Martin Čmarada spotkali się ze studentami kierunków informatyka oraz zarzadzanie i inżynieria produkcji. Główny temat spotkania to KJ i jej wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a prowadzącym w tej części był Pan Ing.  Pawel Kmiecik Vedouci UŘJ / QC Manager.

Gości powitał i plan pracy przedstawił Pan dr P. Bernat. W spotkaniu uczestniczył Pan dr inż. Mariusz Kołosowski, prof. PWSZ w Nysie, Prorektor ds. studenckich i dydaktyki a udział wzięli studenci PWSZ w Nysie. Spotkanie było kontynuowane 14.05.2022, a w planach są także zajęcia studentów kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji z PWSZ w Nysie w Ondrstroj Zlaté Hory.

Pan inż. Martin Čmarada przedstawił swoją historię w Ondrstroj a.s. i zaprosił do współpracy uczestników spotkania. Zaproponował także wspólny wyjazd na targi do Brna jesienią tego roku. Pan dr P. Bernat przedstawił możliwości jakie stwarza studentom obu kierunków współpraca z przedsiębiorstwem w kontekście zawodowego rozwoju osobistego. Po podsumowaniu spotkania podziękował przedstawicielom Ondrstroj, jak i licznie przybyłym studentom.

Wydział Nauk Technicznych - kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji    Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK