o naslista członkówterminarz szkoleńrelacje ze szkoleńnasze prezentacjekontakt

"EZiS" - Eksperci Zdrowia i Stylizacji


Kilka słów o nas...

Koło Naukowe EZiS jest zrzeszeniem studentek kosmetologii drugiego i trzeciego roku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.
Studentki po okiem mgr A. Pulik i mgr M. Grabas-Wyrwich pozalekcyjnie poszerzają swoją kosmetologiczną wiedzą. Dzięki orgnizowaniu różnych szkoleń, wyjazdów na targi i konferencje uczymy się zarówno praktycznie jak i teoretycznie.

Trochę historii...

Początki działalności SKN EZiS datuje się na październik 2006 roku, kiedy to mgr A. Pulik i mgr M. Grabas-Wyrwich wzięły na swoje barki projekt otwarcia Szkolnego Koła Naukowego Kosmetologii. Jak powszechnie wiadomo, początki bywają trudne, lub też bardzo trudne. Porzekadło to znajduje zastosowanie zywykle na każdym poczatku, lecz nie w przypadku Koła Naukowego Kosmetologii. Założycielki bowiem bardzo szybko znalazły całą rzeszę chętnych, z których tylko prawdziwe pasjonatki kosmetologii mogły do Koła dołączyc. W życiu codziennym zwykło się także mówic, iż popularnośc przemija z czasem. (Nie)stety i to powiedzonko nie trzyma się naszego Koła. Za to mocno trzymają się go Członkowie, z których każdy stara się jak najlepiej dbac o swoje miejsce, wnosząc do Koła jak najwięcej zaangażowania.

Cele Koła...

Celem Koła jest umożliwienie Członkom samorealizacji, zdobywania jakże cennego doświadczenia i profesjonalizmu. Każda z Członków chce zostac ekspertem w swojej dziedzinie, ponieważ wiemy, że dotychczas zdobyta przez nas wiedza nie jest wystarczająca na rynku, który stale się zmienia. "Pragniemy poznac kosmetologię najlepiej jak się tylko da" - tak jednym zdaniem można streścic nasz cel. A do poznania jest sporo, ponieważ kosmetologia łączy w sobie wiele dziedzin, np. Chemię, farmację, fizjologię, anatomię, kosmetykę i wiele innych.

   
          Wykonanie, projekt i opracowanie graficzne:
PiotrDudek